Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji
Bramka SMS
Gotowe smsy Analizator numerów Katalog telefonów Bramka płatna Forum Chat

Dostęp do bramki bez limitów i rysunków: Plus GSM, Era, T-Mobile, Heyah, Orange, mBank mobile, NJU mobile, Virgin mobile, Lycamobile, MTV, PLUSH,  tuBiedronka, 36.6 Zarejestruj się Zapomniane hasło Zaloguj się przez Facebook
login : hasło:
Zaloguj na stałe

Polecamy serwisy:
>>Pobieraj szybciej i wiecej!<<
Darmowa bramka SMS - wyślij SMS Orange, Plus, ERA, HEYAH, Play, SamiSwoi, Anglia, Niemcy, Irlandia, Holandia


REJESTRACJA
Login:
Hasło:
Powtórz hasło:
Mail:
Numer telefonu:


Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz 926, z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez właściciela serwisu sms.priv.pl moich danych osobowych przekazanych w formularzu rejestracyjnym oraz tych danych ewentualnie zaktualizowanych w edycji mojego profilu w celach marketingowych (w szczególności w celu promowania usług i produktów kontrahentów pośrednich i bezpośrednich właściciela serwisu sms.priv.pl w ramach usług przez niego świadczonych. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Regulaminu i akceptuję jego wszystkie postanowienia. Ponadto zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r., o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r. Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.) wyrażam zgodę na otrzymywanie na adres e-mail oraz numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym lub następnie zaktualizowany w trakcie korzystania z Serwisu, informacji handlowej od właściciela serwisu sms.priv.pl oraz jego kontrahentów pośrednich i bezpośrednich. Zgody nie dotyczą informacji przechowywanych w spersonalizowanej książce numerów serwisu.


(rejestracja jest darmowa)
Dla sieci Era i Heyah wymagana jest aktywacja zezwolenia na otrzymywanie wiadomości SMS z internetu - inaczej nie będziemy w stanie wyslać Ci kodu do rejestracji. Aktywacji takiej można dokonać wysyłając darmowy SMS na numer 8013 o treści TAK.

Niezawodna bramka znajduje się =>tutaj<= !

W razie problemów wyślij maila do support@sms.it.pl


logo
© 2001 - 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.
qwerty@sms.priv.pl Reklama Loga Dzwonki Tapety FAQ Bramka SMS